Hakkımda

Otobiyografi

03.09.1989 Pazar günü Erzincanda doğdu. 27 Ocak 1992 tarihinde ilk kardeşi ve tek kız kardeşi Ebru dünyaya geldi. 13.03.1992 Tarihinde Erzincan depremini yaşadı. Çocukluğundan beri arabalara ilgisi vardı. Yine 92 yılında Judo’ya başladı. Daha 3 yaşındaydı ama salonun maskotuydu. 1 Eylül 1993 yılında 2. kardeşi ve ikizi gibi büyüyen Eray’ı dünyaya geldi. 96 yılında Erzincan Göktürk İlköğretim okulunda, okul hayatına başladı. İlkokulu bitirdikten sonra 6. sınıfta Refahiye Gürsel İlköğretim okuluna gitti. 7. sınıfa geçtiğinde İzmit’e taşınarak Orada Yuvacık Serdar İlköğretim okuluna başlayıp ve o okulda ilköğretim hayatına noktayı koydu. Arabalara olan ilgisinden dolayı liseyi motor bölümünü okumaya karar verdi. Kocaeli Endüstri Meslek Lisesine başladı. Başladıktan 1 ay sonra İzmir’e taşındı. Gaziemir Endüstri Meslek Lisesinde lise 1. sınıfı bölüm 1.liği ile bitirdi. Teknik Liseye geçiş hakkı kazandı. Ancak Bölümden 8 kişinin Teknik Liseye giriş için hak kazanması, Teknik sınıfı açmaya yetersizdi. Konak Motor Teknik Lisesine, kayıt için başvurdu ve kaydı kabul edildi. Liseyi başarıyla bitirdi. 2008 yılında dershaneye yazıldı. Aynı zamanda sanayide bir modifiye firmasında işe başladı. Sabahları dershaneye öğleden sonra işe gidiyordu. Bu zamanlar Emre Heper için yorucu günler idi. Çünkü tatili yoktu, dershane sıraları hariç 5 dk oturacak zamanı yoktu. Dershaneye gidiyordu ama yorgunluktan ders çalışamıyordu. O yıl ÖSS’ye girdi ve Pamukkale Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Otomotiv Öğretmenliği bölümünü yani çocukluğunda ki istediği mesleği kazandı.

Üniversite yılları da zorlu geçti. Hem okuyup, hem de çalışmak kolay iş değildir. Ya okulun işine engeldir ya da patronun okuluna engeldir… Zorlu da olsa okulunu 4 yılda tamamlayarak 2012 yılında bir Otomotiv Öğretmeni olarak bitirdi. Bitirdi bitirmesine de ne ülke şartları öğretmen olmasına imkan veriyor ne de mesleğine adım atması için giriştiği piyasayı kaplayan akbabalar…

2013 yılı Aralık ayında Kütahya Hava Er Eğitim Tugayında vatani görevini yapmak üzere acemi birliğine kısa dönem er olarak başladı. 21 gün sonra Usta birliğine 15. Füze Üs Komutanlığı Alemdağ/İstanbul’da  devam etti. 7  haziran 2014 tarihinde Tezkeresini aldı.

Askerlik bitti mi? Hayır. Asıl askerlik yeni başlıyordu. Bir yandan akbabalarla dolu özel sektör, bir yandan da ataması olmayan öğretmenlik için KPSS belası ve hayat şartları… Hemen iş arayışına başladı. Ancak kendi sektöründe başvurduğu tüm firmalar tecrübe diyip reddediyorlardı.

2014 Ağustos ayında biricik kız kardeşi Ebru’yu gelin etti. Artık evde Emre ve Eray, ikiz gibi büyüyen iki kardeş kaldı. Eray görevi icabı, arada şehir dışına gidiyor, Emre ise normal hayatını sürdürüyodu.

21 Ağustos 2016 tarihinde eşi Büşra ile evlendi. Evlendikten sonra Türkiye Cumhuriyeti Devletinin birliği ve bütünlüğünü sağlamak ve sürdürmek için görev yapmaya başladı.